logotyp Estetic Arte

Poprawa jakości skóry

Laser frakcyjny

Rewolucja na rynku medycyny estetycznej – laser frakcyjny, nieablacyjny, wyposażony w diodę laserową. Zabieg prowadzi do dogłębnej regeneracji i przebudowy skóry, co w rezultacie owocuje efektem spłycenia zmarszczek, zwężenia ujść gruczołów łojowych, poprawy tekstury i jakości skóry, usunięcia przebarwień.
Zabieg jest bardzo szybki i nie wymaga znieczulenia. Dla maksymalnych i długotrwałych efektów, zalecamy wykonywać go w serii. Obszary, które można poddać zabiegowi to twarz, szyja, dekolt.
Wskazania do wykonania zabiegu: widoczne zmarszczki i oznaki starzenia, zwiotczenie skóry, utrata jędrności i elastyczności skóry, rozszerzone pory, zaskórniki, zmiany pigmentowe i przebarwienia, niejednolity koloryt skóry.

Czas: około 30 – 90 min |  Cena: od 1000 zł

Dermapen

Dermapen jest innowacyjnym urządzeniem, służącym do precyzyjnego, frakcyjnego mikronakłuwania naskórka i skóry właściwej. Powstałe na skutek zabiegu mikrourazy skóry, wykorzystują naturalne zdolności organizmu do pobudzenia głębokich procesów regeneracyjnych.
Efektem jest poprawa gęstości i elastyczności skóry, jej dogłębne odżywienie, spłycenie zmarszczek. Ponadto na skutek naturalnej stymulacji produkcji kolagenu dochodzi do zagęszczenia skóry i efektu ujędrnienia. Dodatkową zaletą jest zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów, blizn potrądzikowych, przebarwień.
Do zabiegu mamy możliwość doboru ampułki, według indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Możliwość personalizacji terapii, wpływa pozytywnie na rezultaty. Zabieg cieszy się niesłabnącą popularnością!
Czas: około 45 – 90 min  |  Cena: od 600 zł

Osocze bogatopłytkowe

Bestsellerowy zabieg, znany również pod nazwą wampirzego liftingu. Dlaczego? Ponieważ osocze bogaotpłytkowe, to preparat pozyskiwany z krwi Pacjenta. Zabieg rozpoczyna się pobraniem krwi, którą następnie umieszcza się w specjalnym urządzeniu, celem jej odwirowania. Uzyskane w ten sposób osocze podaje się podskórnie, celem rewitalizacji skóry.
Poza efektem odżywienia obserwuje się także poprawę jej elastyczności oraz nawilżenia. Co ciekawe, osocze sprawdzi się także w terapii wypadania włosów. Preparat ten zapobiega ich wypadaniu, wzmacnia cebulki i przyspiesza porost włosów.
Warto wspomnieć, że zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, a ryzyko wystąpienia alergii minimalne, wręcz bliskie zeru.
Czas: około 30 min  |  Cena: od 700 zł

Mezoterapia

Mezoterapia to zabieg zatrzymujący procesy starzenia skóry, polecamy go zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Polega na podskórnym podaniu substancji czynnych, które dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Efekty widoczne są już od pierwszego zabiegu.
Mezoterapia jest świetną alternatywą dla zabiegów kosmetycznych i idealnym wyborem dla osób, którym zależy na jak najdłuższym zachowaniu młodego wyglądu. Widocznie zmniejsza zmarszczki, nawilża i ujędrnia skórę i przywraca jej utracony blask.
Mezoterapia to zabieg zatrzymujący procesy starzenia skóry, polecamy go zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Polega na podskórnym podaniu substancji czynnych, które dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Efekty widoczne są już od pierwszego zabiegu. Mezoterapia jest świetną alternatywą dla zabiegów kosmetycznych i idealnym wyborem dla osób, którym zależy na jak najdłuższym zachowaniu młodego wyglądu. Widocznie zmniejsza zmarszczki, nawilża i ujędrnia skórę i przywraca jej utracony blask.
Czas: około 30 min  |  Cena: od 700 zł

Kwasy medyczne

Kwasy medyczne mają na celu kontrolowane złuszczanie naskórka i głębszych warstw skóry. Efekt zależny jest od dobranego preparatu. Z ich pomocą możemy zlikwidować przebarwienia posłoneczne czy potrądzikowe, zredukować blizny, zmarszczki, zwężyć pory. Mogą posłużyć zarówno młodym skórom trądzikowym, tym z pierwszymi oznakami starzenia, jak i dojrzałym.
Ich działanie jest zdecydowanie mocniejsze od kwasów stosowanych w gabinetach kosmetologicznych, dlatego kuracje z ich udziałem mogą być przeprowadzane jedynie przez lekarzy dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej!
Czas: około 30 min  |  Cena: od 400 zł

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry i tkanki podskórnej, poprzez jej stymulację do produkcji kolagenu i elastyny. Dają bardzo naturalne i nieprzerysowane efekty w postaci poprawy jędrności, gęstości i elastyczności skóry.
Bez względu na rodzaj wybranego preparatu, procedura zabiegowa wygląda podobnie – polega na podskórnym podaniu preparatu za pomocą igły lub kaniuli.
Szeroki wybór dostępnych w naszym gabinecie preparatów, daje możliwość indywidualnego planowania terapii, w zależności od potrzeb skóry.
Czas: około 30 min |  Cena: od 950 zł

Nici rewitalizujace

Poprawa napięcia i podniesienie tkanek bez ingerencji chirurgicznej? Odkryj możliwości nici rewitalizujących!
Nić wprowadzona pod skórę w ciągu kilku miesięcy od zabiegu zaczyna się rozpuszczać, równocześnie stymulując produkcję nowego kolagenu. Wpływa to na napięcie, sprężystość i elastyczność skóry. Cera staje się gładsza, rozświetlona, zmarszczki zostają wygładzone, a owal twarzy ulega podniesieniu.
Zabieg jest bezpieczny, a efekty długotrwałe. Nici możemy stosować w obrębie twarzy, szyi i dekoltu.
Czas: około 60 min  |  Cena: od 1550 zł

Kosmeceutyki

Kosmeceutyki Neauvia są liderem w kategorii preparatów profesjonalnych do pielęgnacji domowej. Oparte są one, podobnie jak preparaty gabinetowe, na tej samej czystej i bezpiecznej formule kwasu hialuronowego. Stosowane w codziennej pielęgnacji stanowią jedyne w swoim rodzaju przedłużenie kuracji gabinetowej. Pozwalają podtrzymać efekty zabiegów na dłużej oraz, w przypadkach skóry wrażliwej, wspomagają procesy regeneracji i powrotu skóry do kondycji po zabiegu.