logotyp Estetic Arte

Okolica oka

Biostymulacja skóry

Zabieg biostymulacji skóry wokół oczu uzupełnia jej niedobory, wzmacnia strukturę i zwiększa zdolność do regeneracji, co przekłada się na poprawę wyglądu tej okolicy.
Na skutek zabiegu dochodzi do zwiększenia aktywności komórek, które zaczynają produkować więcej włókien kolagenowych. Rezultatem jest zagęszczenie i ujędrnienie skóry, co przekłada się na zniwelowanie cieni pod oczami, redukcję tzw. “worków”, spłycenie zmarszczek.
Czas: około 30 min  |  Cena: od 800 zł

Laser frakcyjny

Rewolucja na rynku medycyny estetycznej – laser frakcyjny, nieablacyjny, wyposażony w diodę laserową. Zabieg prowadzi do dogłębnej regeneracji i przebudowy skóry, co w rezultacie owocuje efektem spłycenia zmarszczek, poprawy tekstury i jakości skóry. Zabieg jest bardzo szybki i nie wymaga znieczulenia. Dla maksymalnych i długotrwałych efektów, zalecamy wykonywać go w serii.

Czas: około 30 min  |  Cena: od 600 zł

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry i tkanki podskórnej, poprzez jej stymulację do produkcji kolagenu i elastyny. Dają bardzo naturalne i nieprzerysowane efekty w postaci poprawy jędrności, gęstości i elastyczności skóry. Bez względu na rodzaj wybranego preparatu, procedura zabiegowa wygląda podobnie – polega na podskórnym podaniu preparatu za pomocą igły lub kaniuli. Szeroki wybór dostępnych w naszym gabinecie preparatów, daje możliwość indywidualnego planowania terapii, w zależności od potrzeb Pacjenta.
Czas: około 30 min  |  Cena: od 800 zł

Kosmeceutyki

Kosmeceutyki Neauvia są liderem w kategorii preparatów profesjonalnych do pielęgnacji domowej. Oparte są one, podobnie jak preparaty gabinetowe, na tej samej czystej i bezpiecznej formule kwasu hialuronowego. Stosowane w codziennej pielęgnacji stanowią jedyne w swoim rodzaju przedłużenie kuracji gabinetowej. Pozwalają podtrzymać efekty zabiegów na dłużej oraz, w przypadkach skóry wrażliwej, wspomagają procesy regeneracji i powrotu skóry do kondycji po zabiegu.