logotyp Estetic Arte

Poprawa owalu twarzy

Modelowanie brody

Jedna z najbardziej nowoczesnych i najmniej inwazyjnych metod modelowania brody, to zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną poprawić proporcje i symetrię twarzy.

Czas: około 30 min  |  Cena: od 950 zł

Wolumetria full face

Modelowanie twarzy bez użycia skalpela? To marzenie wielu z nas, które można zrealizować dzięki wykorzystaniu możliwości preparatów wolumetrycznych. Korekta kształtu brody, podkreślenie linii żuchwy, nadanie objętości policzkom – w rezultacie skóra staje się odmłodzona, ujędrniona, a ubytki tkankowe zostają uzupełnione.
Czas: około 120 min  |  Cena: od 4700 zł

Wolumetria środkowego piętra twarzy

Zabiegi wolumetryczne w obrębie środkowego piętra twarzy obejmują korektę doliny łez oraz modelowanie policzków. Dolina łez to tworzące się zagłębienie, biegnące od kącika oka do policzka. Najczęściej pojawia się wraz z upływem wieku, choć często dotyczy też młodych osób. Daje niepożądane wrażenie twarzy smutnej i zmęczonej. Korekta tej okolicy wpływa bardzo pozytywnie na całą twarz. Kolejnym popularnym zabiegiem jest modelowanie policzków. Odbudowa utraconej objętości skóry w tym obrębie wpływa na przywrócenie odpowiednich proporcji twarzy, co daje efekt odmłodzenia i odświeżenia jej wyglądu.
Czas: około 30 min  |  Cena: od 1800 zł

Modelowanie dolnego piętra twarzy

Mówi się, że młoda twarz przypomina kształt trójkąta. Jego podstawą są wypukłe kości policzkowe i idealnie zarysowane łuki brwiowe, a wierzchołkiem czubek brody. Jednak z wiekiem trójkąt ten obraca się o 180 stopni i zamienia się w tzw. piramidę starości, a jego podstawą jest szeroki owal twarzy. Obserwujemy nadmiary wiotczejącej i opadającej skóry oraz pojawiające się bruzdy nosowo-wargowe i linie marionetki. Jednym ze skutecznych sposobów przywrócenie młodego wyglądu jest zastosowanie zabiegów wolumetrycznych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.
Czas: około 60 min |  Cena: od 2700 zł