logotyp Estetic Arte

Redukcja zmarszczek

Toksyna botulinowa

Działanie popularnego botoksu polega na czasowym wyłączeniu pracy odpowiednich mięśni. Konsekwencją jest ich rozluźnienie i idące za nim wygładzenie skóry, wraz z likwidacją zmarszczek. Najczęściej stosowany w obrębie czoła: tzw. lwiej zmarszczki i zmarszczek poprzecznych oraz okolicy oka i tzw. “kurzych łapek”.
Toksyna botulinowa służy także do walki z bruksizmem (zgrzytaniem i zaciskaniem zębów). Skutkom bruksizmu towarzyszą migreny, napięcia karku, bóle głowy, pleców, zaburzenia równowagi czy nawet problemy ze słuchem. Dodatkowo niekorzystnym efektem bruksizmu może być tzw. “twarz kwadratowa”, czyli poszerzona w dolnej partii ze zmienionym owalem. Botoks skutecznie rozluźnia mięśnie żwacze i niwelują nawyk zaciskania zębów.
Czas utrzymywania się efektów zabiegu jest bardzo indywidualny i w dużej mierze uzależniony od trybu życia Pacjenta. Przeciętnie jest to 4-6 miesięcy. Zabieg zaleca się wykonywać nie częściej niż 3 razy do roku.
Czas: około 30 min  |  Cena: od 500 zł

Laser frakcyjny

Rewolucja na rynku medycyny estetycznej – laser frakcyjny, nieablacyjny, wyposażony w diodę laserową. Zabieg prowadzi do dogłębnej regeneracji i przebudowy skóry, co w rezultacie owocuje efektem spłycenia zmarszczek.
Zabieg jest bardzo szybki i nie wymaga znieczulenia. Dla maksymalnych i długotrwałych efektów, zalecamy wykonywać go w serii. Obszary, które można poddać zabiegowi to twarz, szyja, dekolt.
Rewolucja na rynku medycyny estetycznej – laser frakcyjny, nieablacyjny, wyposażony w diodę laserową. Zabieg prowadzi do dogłębnej regeneracji i przebudowy skóry, co w rezultacie owocuje efektem spłycenia zmarszczek. Zabieg jest bardzo szybki i nie wymaga znieczulenia. Dla maksymalnych i długotrwałych efektów, zalecamy wykonywać go w serii. Obszary, które można poddać zabiegowi to twarz, szyja, dekolt.
Czas: około 30 – 90 min  |  Cena: od 600 zł

Biostymulatory

Biostymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry i tkanki podskórnej, poprzez jej stymulację do produkcji kolagenu i elastyny. Dają bardzo naturalne i nieprzerysowane efekty w postaci poprawy jędrności, gęstości i elastyczności skóry.
Bez względu na rodzaj wybranego preparatu, procedura zabiegowa wygląda podobnie – polega na podskórnym podaniu preparatu za pomocą igły lub kaniuli.
Szeroki wybór dostępnych w naszym gabinecie preparatów, daje możliwość indywidualnego planowania terapii, w zależności od potrzeb skóry.
Czas: około 30 min  |  Cena: od 950 zł

Nici rewitalizujace

Poprawa napięcia i podniesienie tkanek bez ingerencji chirurgicznej? Odkryj możliwości nici rewitalizujących!
Nić wprowadzona pod skórę w ciągu kilku miesięcy od zabiegu zaczyna się rozpuszczać, równocześnie stymulując produkcję nowego kolagenu. Wpływa to na napięcie, sprężystość i elastyczność skóry. Cera staje się gładsza, rozświetlona, zmarszczki zostają wygładzone, a owal twarzy ulega podniesieniu.
Zabieg jest bezpieczny, a efekty długotrwałe. Nici możemy stosować w obrębie twarzy, szyi i dekoltu.

Czas: około 60 min  |  Cena: od 1550 zł